ХАМДІ МОХАМЕД балотується в комісію Порту Сієтл (Port of Seattle Commission).

Я виросла, спостерігаючи, як моя мама тяжко працювала в аеропорту Сітак, щоб звести кінці з кінцями. З юних років я пізнала цінність наполегливої ​​праці, цілеспрямованості та громадської роботи. Я використовувала ці навички, коли працювала у конгресменки США Праміли Джаяпал, щоб навчати та підтримувати наші громади орієнтуватись у повсякденних наслідках державної політики. Завдяки моїй підтримці та лідерським навичкам ми заощадили мільйони доларів для жителів та підприємств у всьому окрузі Кінг. Я використовую ці самі навички в своїй роботі в якості радника з питань іммігрантів та біженців у окрузі Кінг. І зараз я хочу перенести ці цінності із собою до комісії порту. Я присвятила себе державній службі, допомагаючи сім’ям, малому бізнесу та громадам на місцевому та федеральному рівнях. І в даний час, коли ми прагнемо перемогти COVID-19, нам потрібно переконатися, що порт допомагає працюючим сім’ям, які найбільше постраждали від пандемії, відновитись та процвітати. Маючи понад десятирічний досвід та отримавши освіту в університеті штату Вашингтон, я готова вирішувати перелічені нижче пріоритети разом з нашою спільнотою.

ПРІОРИТЕТИ

ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК

Моїм пріоритетом є забезпечити підтримку та доступ до усіх можливостей для всіх членів наших громад. COVID-19 створив напругу в наших громадах, і ми повинні вжити заходів для підтримки всіх працівників, включаючи малий бізнес, незалежних підрядників та водіїв для спільного використання поїздок. Я прагну інвестувати у створення робочих місць, програми зайнятості населення та можливості просування по службі. Підтримка малого бізнесу шляхом диверсифікації контрактів у порту також є ключем до успіху нашого регіону. Ми повинні зробити все можливе, щоб наші працівники могли безпечно повернутися на роботу та працювати в напрямку економічної безпеки для всіх.

ЕКОЛОГІЧНА СПРЯМОВАНІСТЬ І МІСТА НАВКОЛО АЕРОПОРТУ

Як постійний житель півдня округу Кінг, я розумію виклики, з якими стикаються міста навколо нашого аеропорту. Проживаючи за лічені хвилини від одного з найжвавіших аеропортів нашої країни, я відчуваю як наслідки шумового забруднення, забруднення атмосферного повітря та заторів на дорогах суттєво впливають на нашу громаду. Я є жорстким захисником на місцевому та федеральному рівнях за продовження досліджень, технологічних досягнень та рішень, які підтримуватимуть здоров’я та добробут наших сімей, підприємств та робітників.

БЕЗПЕЧНИЙ І ПРИВІТНИЙ АЕРОПОРТ

Аеропорт Сітак є основним місцем в’їзду для більшості відвідувачів нашого штату та його нових мешканців. Я забезпечу, щоб кожен, хто проїжджає через аеропорт, міг робити це безпечно і без страху. Я повністю налаштована до боротьби з проблемою торгівлі людьми, а також захисту робочих мігрантів, наших мешканців та відвідувачів. Громадянські свободи, економічне зростання та національна безпека можуть примножуватись у політичному середовищі, яке не кероване страхом.

ПРІОРИТИЗУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН

Моїм пріоритетом буде наявність прозорого та доступного уряду. Це включатиме політику, яка сприятиме залученню громади з боку зацікавлених сторін, таких як наш малий бізнес, торгівля, підрядники, працівники аеропорту та всі хто мешкає біля нього, включаючи молодь, людей з обмеженими можливостями та афроамериканців, корінного населення та громад расових та етнічних меншостей (BIPOC). Я надаю пріоритет доступності для людей з обмеженими можливостями та представників різного культурного та мовного походження.

Реєстрація

Щоб отримувати новини, підпишіться тут.

Hamdi - Port Commission, Position 3
         

Mailing Address:

Friends of Hamdi

P.O. Box 69383
Seatac, WA 98168

Paid for by friends of Hamdi

designed by CMD

Pitch in Today

Please donate whatever you can afford to support our port for the people campaign